Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SIERGIEJ POLECA #1 IRON HORSE – CREA FIGHT

SIERGIEJ POLECA #1 IRON HORSE – CREA FIGHT

CREA FIGHT - NA PIERWSZY RZUT OKA MOŻNA POMYŚLEĆ, ŻE PRODUKT CREA FIGHT IHS SKIEROWANY JEST WYŁĄCZNIE DO SPORTOWCÓW UPRAWIAJĄCYCH SPORTY WALKI - GŁÓWNIE WSKAZUJE NA TO NAZWA - LECZ NIE JEST TAK DO KOŃCA…

Sprawdzając skład tego produktu znalazłem tam nie dość, że całą kompilację składników niezbędnych przy moich treningach, to jeszcze świetny bilans, czyli proporcje. TAK! Crea Fight znajdzie zastosowanie w treningu siłowym czy też siłowo dynamicznym. Przed rozpoczęciem przygody z tym suplementem postanowiłem odciąć się na dwa tygodnie od wszystkich produktów po i przed treningowych, aby doprowadzić organizm do wyczyszczenia receptorów. Głównie chciałem doprowadzić do lekkiego zajechania i braku potreningowej suplementacji. Jaki był tego efekt? Już po pierwszej dawce, która jest solidnym zastrzykiem wszystkiego, co potrzebuje sportowiec, odczułem jak crea fight wypełnia luki i nadrabia braki, które wyrządziłem. Efektem była natychmiastowa świeżość, kiedy to musiałem po treningu został w pracy prowadząc trening personalny. Co więcej przy kolejnych dniach, rozpoczynając kurację przed i po treningową nie dało się nie zauważyć zwiększonej siły mięśniowej i wytrzymałości, co przekładało się na dużo lepszy efekt.

POLECAM TEN PRODUKT NIE TYLKO ZAWODNIKOM SPORTÓW WALKI ALE WSZYSTKIM, KTÓRZY POTRAFIĄ ZROBIĆ TRENING SIŁOWY Z PRZERWAMI NIE DŁUŻSZYMI NIŻ JEDNA MINUTA, WTEDY SAMI ZOBACZYCIE EFEKT!

Data publikacji:

Polecane

EXTRIFIT Creatine Monohydrate - 400g

EXTRIFIT Creatine Monohydrate - 400g

89,00 zł17800 pkt.
0,22 zł / g
IRON HORSE Crea Fight 2.0 - 840g

IRON HORSE Crea Fight 2.0 - 840g

138,89 zł30378 pkt.
0,17 zł / g
OLIMP Amok - 60caps

OLIMP Amok - 60caps

41,28 zł8638 pkt.
pixel