Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowości na rynku: Primavar - potężna dawka 5a-Hydroxy Laxogenin od PRIMEVAL LABS

PRIMEVAL LABS - Primavar

Amerykańska firma PRIMEVAL LABS w sierpniu 2017 roku wystartowała z nową mocniejszą wersją swojego suplementu Super Laxo. Nowość na rynku będzie nosić nazwę Primavar. Jest to produkt zawierający czysty 5a-Hydroxy Laxogenin - związek pochodzenia roślinnego o właściwościach zbliżonych do Anavaru, czyli popularnej "Oksy" - Oksanandrolonu. Nowy suplement zawiera dokładnie taki sam składnik, co "protoplasta" - naturalnie anaboliczny, wpływający na wzrost siły 5a-Hydroxy Laxogenin, którego mogą używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Najważniejszą różnicą między Super Laxo i nowym Primavarem jest ilość Laxogeniny w jednej kapusłce. Stary preparat Super Laxo posiada 20 mg, gdzie Primavar ma ponad sześć razy więcej tego związku - aż 125 mg w kapsułce! Choć w nowym opakowaniu jest wyraźnie mniej, bo 60 kapsułek zamiast 180, klient mimo to otrzymuje znacznie więcej 5a-Hydroxy Laxogenin. Przekłada się to również na łączną zawartość w całym opakowaniu, gdzie w Super Laxo w sumie jest 3,6 g substancji, natomiast w Primavar znalazło się aż 7,5 g! Według zaleceń producenta dla optymalnych rezultatów porcję (1 kapsułkę) preparatu należy spożywać dwa razy dziennie. Tak więc tutaj dzienna dawka laxogeniny to aż 250 mg!

Należy dodać, że Primavar w tym względzie zostawia w tyle również konkurencję z doskonale kojarzonych w Polsce marek. Dla porównania podobny produkt Olympus Labs - suplement Str3ngth Unleashed zawiera 50 mg w 1 kapsułce, analogicznie LGI - Secret a Bridge, z kolei Brawn L-Gen to 30 mg w jednej porcji oraz mający premierę w tym roku Centurion Labz Laxo-Var z dużą dawką 120 mg w 1 kapsułce.

Do niedawna ważne pytanie pojawiało się w kwestii ceny tej nowinki, przy ok. 60$, które trzeba było zapłacić za poprzednika (Super Laxo). Dziś wiadomo, że producenci z Arkansas sprzedają już tego "cukierka" na swoim sklepie internetowym za ok. 64.99 $. Zatem nabywca dostaje 110% więcej laxogeniny, za co musi zapłacić tylko 8% więcej pieniędzy, co daje sporą oszczędność.


"Każdy, kto kiedykolwiek przekroczył próg siłowni, marzył z pewnością o atletycznej sylwetce bogów. Choć prawidłowa dieta oraz ciężki trening oczywiście poprawią Twoją formę, nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć całkowicie poziomu masy mięśniowej, rzeźby i siły kulturystycznej elity. Smutny fakt, jest taki, że wielu z tej elity osiągnęło szczytu przy jednoczesnym "wspomaganiu" różnorodnymi środkami anabolicznymi. Czy to oznacza, że jesteś skazany na słabe osiągi i przeciętną sylwetkę? Do diabła nie! Twoją przepustką do wręcz nieograniczonych rezultatów nie będzie chemia, która zniszczy Twoją wątrobę i zrujnuje naturalną produkcję testosteronu, rozwiązanie znajdziecie w Laxogeninie - pierwszym w pełni naturalnym związku wspomagającym przyrost masy mięśniowej, który pozwoli uwolnić prawdziwy anaboliczny potencjał!"

Korzyści płynące z suplementacji Primavarem:


- wzrost suchej masy mięśniowej

- wzrost siły i mocy treningowej

- wspomaga zdrowe stawy

- przyspiesza regenerację

- zmniejsza stany zapalne

- obniża uczucie zmęczenia

- zwiększa wytrzymałość i wydolność

- obniża poziom kortyzolu - łagodzi stres

- stabilizuje poziom cukru

- optymalizuje działanie tarczycy

- nie wymaga zastosowania Post-Cycle-Therapy (PCT)


Przy okazji warto przybliżyć nieco głównego bohatera artykułu, czyli Laxogeninę (5a-Hydroxy Laxogenin). Jest to całkowicie naturalny środek o działaniu anabolicznym. Saponina steroidowa pochodzaca z rośliny Smilax Sieboldii (Kolcorośl), spowinowaconej ze szparagami. Zasadniczo mając na myśli saponiny steroidowe mówimy o hormonach pochodzenia roślinnego, które ekstraktowane mogą mieć działanie jako prekursor syntezy różnych hormonów sterydowych.

Laxogenina jest podobna w budowie do innego dobrze znanego związku pochodzenia roślinnego o działaniu anabolicznym, ecdysteronu. W ograniczonej ilości występuje w nasionach, liściach i pyłku roślinnym, ale gdy zostanie wyekstraktowana i podawana w dużych dawkach ma znaczący wpływ na wyraźne zwiększenie anabolizmu mięśniowego. Badania wykazały, że suplementacja 5a-Hydroxy Laxogenin może zwiększyć syntezę białek mięśniowych nawet do 200%!

Właściwości laxogeniny zostały odkryte w 1996 roku, kiedy badacze zauważyli, że ta silna mieszanka roślinna posiada stosunek anaboliczno - androgenny identyczny do jednego z najpotężniejszych sterydów - Anavaru (Oxanandrolonu). Korzyści płynące ze stosowania tego naturalnego związku polegają na tym, że nie występują tutaj działania niepożądane charakterystyczne dla Anavaru - m.in. toksyczny wpływ na wątrobę.

Najważniejszym działaniem Laxogeniny jest zwiększenie syntezy białek przy jednoczesnym ograniczeniu ich rozpadu. Niektóre badania dowiodły, że związek ten może zwiększyć syntezę białek mięśniowych o aż 200%, co do tej pory było właściwie niemożliwe bez użycia sterydów. Oznacza to, ze laxogenina jest idealnym związkiem dla wszystkich tych, którym zależy na budowie naturalnego mięśnia bez użycia środków anabolicznych - prohormonów czy sterydów. Ponadto 5a-Hydroxy Laxogenin wspomaga szybszą i lepszą regenerację uszkodzonych włókien mięśniowych przykładowo po intensywnej sesji z ciężarami.

Jak wiadomo własne hormony odgrywają kluczową rolę w zdolności organizmu do budowania masy mięśniowej, spalania tłuszczu i zdrowego życia. Laxogenina promuje optymalne warunki anaboliczne również przez obniżenie poziomu kortyzolu. Wysoki poziom hormonu stresu jest wrogiem wzrostu masy mięśniowej. Kortyzol działa niesamowicie katabolicznie i znacząco obniża zdolności syntezy białek mięśniowych, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić nawet do atrofii - rozpadu mięśni. Organizm potrzebuje niewielkiej ilości kortyzolu do prawidłowego funkcjonowanie, tymczasem nadmiar może mocno utrudnić budowę suchej masy mięśniowej.

Dodatkowo 5a-Hydroxy Laxogenin wspomaga utratę tkanki tłuszczowej. Związek potęguje działanie waznego gruczołu - tarczycy. Hormony tarczycy wywierają wpływ praktycznie na każdą komórkę w ciele przez zwiększenie tempa metabolizmu. W prostej linii oznacza to, że laxogenina jest idealny nie tylko dla tych, którzy chcą zwiększyć masę, ale także spalić tłuszcz!

Podsumowując, prawdopodobnie największą zaletą 5a-Hydroxy Laxogenin jest anaboliczne działanie podobne do sterydów. Jednakże laxogenina nie działa hepatoksycznie (destrukcyjnie na wątrobę), nie ma negatywnego wpływu na poziom testosteronu, nie zaburza gospodarki hormonalnej, nie aromatyzuje do estrogenów i nie ulega konwersji do dihydrotestosteronu (DHT). Oprócz tego jest to całkowicie naturalny środek o działaniu anabolicznym i nie potrzebuje wsparcia na cyklu czy późniejszego zastosowania popularnego PCT (Post-Cycle-Therapy). Może być suplementowany do 12 tygodni.

W asortymencie sklepu MusclePower znajdą Państwo preparaty o zbliżonym działaniu od firmy GASPARI NUTRITION - Halodrol i oraz MEGABOL - Testosterol i Biosterol.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się mocne boostery testosteronu, jak Iron Test od IHS; Animal Stak i Animal Test od UNIVERSAL NUTRITION czy Z-Core PM od MUSCLE PHARM.
Data publikacji:

Polecane

MEGABOL Testosterol 250 - 30caps

MEGABOL Testosterol 250 - 30caps

13,94 zł2914 pkt.
0,46 zł / szt.
UNIVERSAL Animal Stak - 21pack

UNIVERSAL Animal Stak - 21pack

288,20 zł52018 pkt.
pixel