Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

KONIEC WAKACJI TO NIE KONIEC SPALANIA

KONIEC WAKACJI TO NIE KONIEC SPALANIA

WIELU Z NAS SĄDZI, ŻE FORMA, O KTÓRĄ WALCZYMY, JEST W PEWIEN SPOSÓB TYLKO I WYŁĄCZNIE PUBLIKACJĄ WAKACYJNĄ. TA SAMA GRUPA SPOŁECZNA RUSZA NA PODBÓJ SIŁOWNI OKOŁO KWIETNIA, KUPUJĄC SUPLEMENTY WSPOMAGAJĄCE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ I ROZPOCZYNAJĄC SWOJE DWUMIESIĘCZNE DOŚWIADCZANIA NA SIŁOWNI. Z REGUŁY MYŚLĘ O LUDZIACH DOBRZE I LUBIĘ W NICH WIERZYĆ. TYM SAMYM UFAM, ŻE WIELU Z NICH ZARAŻA SIĘ POZYTYWNYMI EMOCJAMI, KTÓRE ODNAJDUJE NA SIŁOWNI I W EFEKCIE ICH DWUMIESIĘCZNA PRZYGODA PRZEMIENIA SIĘ W DŁUGOFALOWĄ PODRÓŻ, PODCZAS KTÓREJ SĄ CELE I SUKCESYWNE KROKI NA PRZÓD. WŁAŚNIE DLA WAS. DLA WAS DŁUGOFALOWYCH PODRÓŻNIKÓW.

PRZYGOTOWAŁEM ZESTAW SUPLEMENTÓW, KTÓRY NAWET W OKRESIE ZIMOWYM BĘDZIE POMOCNY DO PODTRZYMYWANIA DOBREJ FORMY. JAKBY NA TO NIE PATRZEĆ, LEPIEJ STOSOWAĆ NIŻ NIE STOSOWAĆ, BO LEPSZY EFEKT ZAWSZE PRZY STOSOWANIU NIŻ BEZ NIEGO. PROSTE.

PROPOZYCJA, KTÓRĄ OPISUJE TUTAJ, JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE MOIM SPRAWDZONYM SPOSOBEM NA PODTRZYMYWANIE DOBREJ SYLWETKI. NIKOGO NIE NAKŁANIAM, ANI TEŻ NIE GWARANTUJĘ EFEKTÓW. NADMIENIĘ RÓWNIEŻ, ŻE PORCJE OPISANE PRZEZE MNIE SĄ PORCJAMI DUŻO WIĘKSZYMI OD PROPONOWANYCH PRZEZ PRODUCENTA.

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI DOBRZE BYŁOBY ZADBAĆ O SUPLEMENT, KTÓRY BĘDZIE SZTANDAROWYM FUNDAMENTEM DLA NASZYCH POCZYNAŃ. MÓWIĘ TUTAJ O SUPLEMENCIE, KTÓRY BĘDZIE AKTYWNIE PRACOWAŁ PODCZAS CAŁEGO NASZEGO DNIA. JEDNAK NIE MOŻE BYĆ NA TYLE SILNY, ABY NADMIERNIE OBCIĄŻAŁ NASZ ORGANIZM. WYWAŻAJĄC POTRZEBY, BEZ ZASTANOWIENIA SIĘGAM PO 4 SPORT NUTRITION 3 C BURN+

3 C Burn+ - świetny bazowy produkt. Mamy tutaj przede wszystkim sprawdzoną i bezpieczna karnitynę. Karnityna jest o tyle dobra, o ile biorą ją osoby wykazujące się systematyką. Karnityna działa, ale to działanie jest powolne i sam proces widoczny jest po minimum 2 miesiącach codziennej suplementacji. Kolejnym atutem produktu jest cholina, która potęguje działanie karnityny.

Cholina sama w sobie ma podobne działania opierające się na lipolizie. Dopełnieniem jest 100mg kofeiny w każdej z kapsułek.

Tak niewielka ilość w rzeczywistości jest wchłonięta przez organizm może w 50%, co daje bardzo dobre efekty w postaci delikatnej stymulacji, przyśpieszonego metabolizmu i lepszego spalania.

Nie bez przyczyny wybrałem 3 C Burn+. Taki zestaw składników o takim stężeniu jest możliwy do brania 3 razy dziennie po 2 kapsułki bez większej odpowiedzialności. W efekcie dając naprawdę dobrą bazę do reszty suplementów.

4 SPORT NUTRITION CLA+ – kolejny produkt, z którym możemy się spokojnie widzieć 3 razy dziennie, wrzucając 2 kapsułki za każdym razem. Kwas linolowy to kolejny produkt bazujący na lipolizie, czyli rozbijaniu tłuszczy, z których ma być pozyskiwana łatwiej energia. Ponadto CLA zapobiega powstawaniu nowych komórek tłuszczowych i przedłuża możliwość korzystania z dostarczanych węglowodanów przez dłuższy czas, co za tym idzie, węglowodany te nie odkładają się w postaci tłuszczy.

Ostatnim z produktów polecanych przeze mnie przy stałym suplementowaniu jest:

4 SPORT NUTRITION Cut 4 Him+ – produkt termogeniczno-lipotyczny. Świetny, zbilansowanych skład wielu substancji aktywnych, które polecam stosować tylko jednorazowo przed treningiem lub innym wysiłkiem fizycznym dla prawidłowego wykorzystania produktu.

Jest tutaj jednorazowy duży zastrzyk karnityny, co podbije nam ogólny już i tak dobry bilans tego składnika, lecz będzie on ukierunkowany do wykorzystania tylko podczas treningu. Producent zaleca dawkę 4 tab, lecz bez stresu stosowałem podwójną porcję 8 sztuk na jedną porcję i nigdy nie miało to negatywnego finału. Produkt, który na pewno nie pozostawi cię po skończonym działaniu z bólem głowy, złym samopoczuciem czy negatywnym nastrojem jak w przypadku różnych mocnych stymulantów przed treningowych.

REASUMUJĄC, DAJĘ WAM MOŻLIWOŚĆ PRZYTRZYMANIA TEGO, CO WYPRACOWALIŚCIE PRZEZ OKRES ZIMOWY, LUB CO WIĘCEJ, MOŻECIE UCZYNIĆ PROGRES, WYTAPIAJĄC KOLEJNE GRAMY TŁUSZCZU, NIE PATRZĄC NA OKRES ZIMOWY CZY LETNI DO CZEGO BARDZO CHĘTNIE ZACHĘCAM.

Praca nad formą i świetną sylwetką nie zamyka się w okresie dwóch czy trzech miesięcy. Praca nad wymarzonym ciałem jest zobowiązaniem, które podejmuje się na wiele lat. Dokładniej na tyle samo lat, co chcemy szczycić się świetnym ciałem i dobrym zdrowiem. Rezygnacja z treningu zawsze będzie się równała w efekcie z rezygnacją z dobrego wyglądu i dobrego zdrowia.

Data publikacji:

Polecane

EXTRIFIT Carni 120000mg Liquid - 1000ml

EXTRIFIT Carni 120000mg Liquid - 1000ml

79,90 zł15980 pkt.
0,08 zł / szt.
pixel