Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak obejrzeć legalnie walkę McGregor vs. Mayweather?

Jak obejrzeć legalnie w Polsce walkę Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr?

Do długo wyczekiwanego zarówno przez fanów boksu, jak i MMA, pojedynku Conora McGregora (MMA 21-3, Boks 0-0) z Floydem Mayweatherem Jr (Boks 49-0) pozostało kilka dni. Nie bez powodu mianowane w mediach branżowych "pojedynkiem stulecia" będzie to z pewnością bezprecedensowe wydarzenie w historii sportów walki. W Las Vegas legendarny, niepokonany czempion bokserski podejmie w swojej płaszczyźnie eksplozywnego i charakternego mistrza UFC (najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie).

Walkę będzie można również zobaczyć w Polsce, transmisja będzie dostępna za pośrednictwem platformy PPV (pay-per-view).

Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 26. sierpnia na niedzielę 27. sierpnia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Rozpoczęcie gali Mayweather – McGregor w usłudze PPV planowane jest na godz. 3.00 nad ranem polskiego czasu. Widzowie będą mogli obejrzeć cztery pojedynki, w których zobaczą także walki o tytuł mistrza świata IBF - Gervonta Davis (Boks 18-0) vs. Francisco Fonseca (Boks 19-0-1) oraz mistrza świata WBA - Nathan Cleverly (Boks 30-3) vs. Badou Jack (Boks 21-1-2). Transmisję otworzy rywalizacja w kategorii junior ciężkiej między Andrew Tabitim (Boks 14-0) i Stevem Cunninghamem (29-8-1). Danie główne zaplanowane jest na godzinę 6.00 rano naszego czasu.

Jak obejrzeć walkę?

Dostęp do transmisji na żywo mogą zamówić w usłudze PPV w cenie 40 zł abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

Subskrypcję można wykupić na trzy sposoby:

- poprzez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043
- przez Internet: w internetowym Centrum Obsługi Klienta na stronie - www.icok.cyfrowypolsat.pl
- telefonicznie: w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta, dzwoniąc pod numer 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki wieczoru, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 2.00 w nocy w dniu gali. Rezygnacji z zamówienia można dokonać najpóźniej do momentu rozpoczęcia transmisji w dniu 27 sierpnia 2017 r. poprzez kontakt z Call Center.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu

- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim

- e-płatności

Uwaga: W przypadku opłaty w formie przelewu, za pośrednictwem płatności elektronicznych lub wpłaty na konto, zlecenie zapłaty powinno być złożone nie później niż do godz. 12:00 dn. 25 sierpnia 2017 r.

!!! Starcie Mistrzów Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr będzie można zobaczyć również on-line i na urządzeniach mobilnych!!!

Transmisję na żywo z odbywającej się w Las Vegas gali będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA w serwisie: www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników IPLI w Polsce, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności będą realizowane drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Data publikacji:
pixel