Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Flex Wheeler wiceprezesem marki MEX Nutrition!

Muscle Excellence Inc., właściciel marki Mex Nutrition, ogłosił, że Flex Wheeler, ikona kulturystyki profesjonalnej, został nowym Wiceprezesem i rzecznikiem firmy.

Pierwszego stycznia bieżącego roku Flex Wheeler objął stanowisko Wiceprezesa i oficjalnego rzecznika Muscle Excellence, Inc., nowojorskiego producenta suplementów sportowych i suplementów diety, właściciela marki MEX Nutrition, którego produkty można kupić także w Polsce oraz innych krajach europejskich. Jednocześnie MEX wprowadził nową linię produktów, Flex Wheeler?s Pro Line, przeznaczoną dla sportowców. Nowy Wiceprezes będzie regularnym gościem wystaw, seminariów i spotkań z miłośnikami fitness na całym świecie. Flex Wheeler posiada szeroką wiedzę w zakresie dietetyki i kulturystyki, a także długoletnie doświadczenie jako uczestnik międzynarodowych zawodów kulturystycznych: czterokrotnie wygrywał prestiżowe Arnold Classic, trzykrotnie zajmował drugie miejsce na Mr. Olimpia, ma także na koncie wiele innych zwycięstw w zawodach IFBB. Jest jednym z rekordzistów Księgi Guinessa i niekwestionowaną legendą świata kulturystyki.

- To prawdziwy zaszczyt powitać Flexa Wheelera w naszej firmie. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia co do przyszłości marki MEX Nutrition. Jestem przekonany, że nasza współpraca okaże się bardzo owocna. Jako biznesmen doceniam profesjonalne podejście Flexa do międzynarodowej promocji naszej marki. Wierzę, że korzystając nawzajem ze swoich doświadczeń odniesiemy wspólny sukces, a dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu Flexa w dziedzinie suplementacji nasze doskonałe produkty staną się jeszcze lepsze. Jestem przekonany, że doświadczenie i ogólnoświatowa sława Flexa wzmocni pozycję rynkową marki MEX i podniesie wartość naszych wyrobów. Obecność Flexa Wheelera w MEX Nutrition motywuje mnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy ? mówi Mirosław Egner, założyciel i Prezes firmy.

Data publikacji:

Polecane

4+ NUTRITION HGP+ - 300g - Citrus Fruits

4+ NUTRITION HGP+ - 300g - Citrus Fruits

129,00 zł25800 pkt.
0,43 zł / g
MUTANT Mutant Mass - 6800g

MUTANT Mutant Mass - 6800g

259,76 zł57800 pkt.
0,04 zł / g
pixel