Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

A-Pak PRO vs Animal Flex - Porównanie

Cierpicie na dolegliwości związane ze stawami? Nie mogliście trafić lepiej! W naszym artykule opisujemy o dwóch prawdopodobnie najlepszych produktach na stawy znajdujących się na rynku suplementów - A-Pak PRO vs Animal Flex? Który jest lepszy...?

Na sam początek należy zaznaczyć, że oba produkty są niezwykle podobne do siebie. Zarówno Animal Flex jak i A-Pak PRO zawierają kompleks substancji odbudowujących stawy, kompleks natłuszczający powierzchnie stawowe oraz kompleks wspierający stawy, jednakże w produkcie firmy Universal nie zostajemy poinformowani ile dokładnie jest substancji w mieszankach suplementów. Wiemy tylko, że wynosi ona określoną wagę, tajemnicą pozostaje niestety zawartość pojedynczych składników. W związku z tym nie jesteśmy w stanie określić, czy w produkcie jest 1g, czy 100mg glukozaminy, msm, czy siarczanu chondroityny


A-Pak PRO informuje nas wprost ile składników zawartych zostało w każdym z kompleksów i tak wiadomo jest, że każda porcja dostarcza nam 2g glukozaminy, 750mg chondroityny, 750mg oleju lnianego oraz 10mg kwasu hialuronowego. Wartym uwagi faktem jest to, że nie mamy niestety możliwości skontrolowania profilu aminokwasowego w produkcie marki Universal, gdyż moglibyśmy stwierdzić ile zawiera on najbardziej potrzebnych aminokwasów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania chrząstek oraz znacznie lepszej regeneracji uszkodzonych stawów.

W produkcie A-PAK Pro jest wprost opisane ile mg proliny, glicyny, lizyny i treoniny zawarte zostało w produkcie, dlatego też nawet w razie niedoborów zawsze wiadomo ile należy przyjąć odpowiedniej dawki składnika. Zarówno prolina, glicyna, lizyna, jak i treonina mają niezwykle silne dostarczając znaczącej ilości kolagenu, który jest głównym białkiem tkanki łącznej i ma bardzo wysoką odporność na rozciąganie. 

Tak samo A-Pak PRO, jak i Animal Flex to najwyższej jakości produkty, które poradzą sobie z odbudową uszkodzonych stawów, więzadeł czy kości. Dzięki nim wrócisz do pełnej sprawności fizycznej w niezwykle krótkim czasie. To doskonały wybór dla osób, które są w trakcie rekonwalescencji, bądź dopiero co po kontuzji.

Wybór odpowiedniego produktu zależy oczywiście od Was, niemniej z całą pewnością można śmiało stwierdzić, że oba produkty są jak najbardziej godne polecenia.
Data publikacji:

Polecane

UNIVERSAL Animal Pak - 44pack

UNIVERSAL Animal Pak - 44pack

261,49 zł52298 pkt.
UNIVERSAL Animal Flex - 348g

UNIVERSAL Animal Flex - 348g

155,09 zł32980 pkt.
0,45 zł / g
pixel