MEGABOL Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps

MEGABOLOdżywki na masę ( Gainery )
 • Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps
 • Gainer 737 - 3000g
 • Testosterol 250 - 30caps
 • Biosterol - 36caps
80,30 zł
/ szt.
Oszczędzasz 5.00%, czyli 4.23, kupując w zestawie.
84.53
Dodaj do obserwowanych

MEGABOL Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps - Opis

 

Opis produktu - Gainer 737 - 3000g

GAINER 737™
Preparat klasy 'gainer', podwyższona – 30% zawartość białka. Najbardziej aktualne opracowania dotyczące dietetyki sportowej zalecają taką właśnie ilość białka w preparatach białkowo-węglowodanowych.

GAINER 737™ jest wynikiem wielomiesięcznych prac mających na celu zaprojektowanie produktu o pełnowartościowym aminogramie, w pełni przyswajalnego i optymalnie wykorzystywanego przez organizm sportowca a zarazem przystępnego cenowo.

GAINER 737™ zawiera wszystko co najważniejsze:
30% białka pochodzącego z serwatki, WPC, WPI, WPH i izolowanej proteiny zarodków pszenicy, będącej bogatym źródłem L-glutaminy. Hydrolizowane białka zwierzece dostarczają w każdej porcji wolnych peptydowych form aminokwasów.. Poza tym 737 zawiera krystalicznie czyste, wolne aminokwasy L-leucynę i L-lizynę. Zestaw ten tworzy uniwersalny profil aminokwasowy o wysokiej wartości biologicznej. Taki skład aminogramu zapewnia dostęp do aminokwasów ilościowo i strukturalnie dopasowanych do zapotrzebowania zmienionego w wyniku treningu fizycznego.

Optymalnie dobrany kompleks węglowodanów prostych i złożonych ma na celu jak najdłuższe oddziaływanie energetyczne na organizm. Węglowodany proste - szybkowchłanialne zapewniają energię bezpośrednio po spożyciu, natomiast złożone - wolnowchłanialne, długotrwale uwalniają składniki energetyczne.

Wysoka zawartość glutaminy (30g kwasu glutaminowego/100g białka). Glutamina jest podstawowym aminokwasem ustrojowym. Jest transporterem azotu w przewodzie pokarmowym oraz prekursorem ważnych czynników metabolicznych (arginina, glutation, tauryna). Przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej.

Pełen zestaw witamin (E, C, B1, B2, PP, B6, B12, folacyna, biotyna, kwas pantotenowy) zapewnia uzupełnienie ich braków, do których często dochodzi przy systematycznych, intensywnych treningach.

Aminokwasy w formie wolnej i peptydowej. Aminokwasy w takiej formie znane są wszystkim kulturystom jako popularny suplement. Dodanie aminokwasów do odżywki wpływa na skrócenie czasu ich dostępności (przed uzyskiwaniem ich w długotrwałym procesie trawienia białek). Oprócz podstawowej funkcji budulcowej pełnią funkcję ochronną jako składnik regulatorów metabolicznych- enzymów i białek funkcjonalnych (transportowe, odpornościowe, receptory).

Dla kogo GAINER 737™?
Jest to idealny preparat dla wszystkich którzy jedzą zbyt mało, biorąc pod uwagę obciążenie treningiem i potrzebę zwiększania wagi ciała. Publikacje naukowe zgodnie podają, że bez dostarczania do organizmu nadwyżki energii i dużej ilości białka (2g/kg wagi) nie można powiększyć masy ciała. Nawet najlepsza odżywka nie pomoże, jeżeli będzie używana w małej ilości. Zapotrzebowanie na białko osoby trenującej kulturystykę jest 4-krotnie większe niż przeciętnego nie trenującego człowieka. Dodatkowo, przy uprawianiu sportu wzrasta (średnio o 40-60%) zapotrzebowanie na energię a chcąc zwiększać wagę trzeba dostarczyć w posiłkach więcej energii niż się jej zużywa. Tak znaczne zwiększenie ilości codziennego pożywienia jest zwykle bardzo kłopotliwe, często zabieg ten sprowadza się do spożywania dużych ilości podstawowych produktów spożywczych (mleko, nabiał), czasem 'z przymusu'. GAINER 737™ to produkt dostarczający wszelkich niezbędnych składników łatwiej i mniejszym kosztem niż dodatkowe posiłki. Poza tym spożywanie smacznego szejka jest po prostu przyjemniejsze.

Opis produktu - Testosterol 250 - 30caps

MEGABOL TESTOSTEROL 30k WZROST TESTOSTERONU LIBIDO
 • zawarte sterole są prekursorem dla syntezy estrogenów i testosteronu
 • efekt anaboliczny - wpływ na przemiany aminokwasów, tłuszczów i białek
 • prekursory w biosyntezie mineralokortykosteroidów (aldosteron)
 • zwiększona synteza glikogenu
 • wsparcie regeneracji tkanki mięśniowej, łącznej i nabłonkowej.
 • sterole roślinne należące do substancji lipotropowych
 • poprawa samopoczucia i zwiększenie wydolności fizycznej
 • kultowy produkt opracowany przez dr Henryka Różańskiego
 • Testosterol - Prekursor Testosteronu - Booster
 • Testosterol 250 to suplement diety oparty o aktywne frakcje ograniczonych związków chemicznych wytwarzanych przez rośliny. Efekt biologiczny przy podawaniu Testosterolu 250 jest różnorodny i zależy od wielu czynników.

Testosterol™ 250 to preparat oparty o aktywne frakcje fitosteroli.

Fitoterole są to związki chemiczne pochodne steranu, ich rdzeń stanowi 1,2-cyklopentanoperhydrofenantrenu. W klasyfikacji chemicznej fitosterole należą do sterydów - zawierają rdzeń steranowy z grupą wodorotlenową w pozycji 3 oraz łańcuch boczny w pozycji 17. Właściwości biologiczne steroli zależą od liczby i charakteru podstawników bocznych, szczególnie przy węglu 17 (17C). Fitosterole typu stigmasterol i sitosterol mają budowę podobną do cholesterolu, progesteronu, pregnenolonu i 17-hydroksypregnenolonu. Dzięki temu sterole podawane przez dłuższy czas stanowią prekursor w syntezie pregnenolonu. Pregnenolon jest podstawowym substratem do biosyntezy progestagenów, z których powstają 17-ketosteroidy, glikokortykosteroidy, mineralokortykosteroidy, testosteron, androsteron i estrogeny. Pregnenolon podlega przemianom zmierzającym do powstania wszystkich hormonów sterydowych. Te reakcje biochemiczne są katalizowane przez cytochrom P-450. Preparaty żelaza warunkują i nasilają te reakcje.

Efekt biologiczny przy podawaniu Testosterolu™ 250 jest różnorodny i zależy od wielu czynników endogennych (wewnątrzpochodnych) i egzogennych (zewnątrzpochodnych). Niezmiernie istotne są wzajemne relacje ilościowe między hormonami sterydowymi istniejące w ustroju przed podawaniem produktu, ponieważ występujące w nim fitosterole nie są substratem do syntezy wyłącznie np. testosteronu, lecz także innych hormonów sterydowych. Niektóre metabolity fitosteroli mogą naśladować w organizmie typowe hormony i konkurować z nimi o receptory w komórkach ciała, modyfikując w ten sposób wiele czynności fizjologicznych. Wypadkową tych zdarzeń jest w rezultacie uregulowanie stosunków ilościowych między: 17-ketosteroidami, testosteronem, progesteronem, androsteronem i kortykosteroidami. Istnieje również spore prawdopodobieństwo wzmagania szlaku biosyntezy jednego z hormonów sterydowych, którego intensywność jest uwarunkowana dziedzicznie, a którego potencja jest maksymalna. Fitosterole dają wówczas efekt "preferencji metabolicznej" i stanowią efektywny aktywator i substrat dla określonego szlaku metabolicznego.

Działanie preparatu Testosterol™ 250:

- jest prekursorem w biosyntezie 17-ketosteroidów (do których należy dehydroepiandrosteron- DHEA) działających androgennie, czyli anabolicznie (rozwój mięśni) i maskulinizująco

- jest prekursorem w biosyntezie mineralokortykosteroidów (aldosteron)

- pobudza syntezę glikogenu w wątrobie

- wzmaga regenerację tkanki mięśniowej, łącznej i nabłonkowej. Fitosterole to naturalne inhibitory mediatorów bólu i stanu zapalnego

- należy do substancji lipotropowych, czyli zapobiegających stłuszczeniu mięśni szkieletowych, serca, nerek i wątroby

- poprawia samopoczucie i zwiększają wydolność fizyczną

Dotychczasowe badania (z 2004 roku) prowadzone w Polsce dowiodły, że fitosterole podawane wraz z dobrze zbilansowanym pożywieniem zwiększają przyrosty masy mięśniowej o 18-26%.

Fitosterole po podaniu doustnym lub pozajelitowym ulegają fosforylacji. Są szybko wchłaniane z jelit do krwi i limfy. Witamina D, A i tłuszcze nienasycone zwiększają przyswajanie steroli roślinnych. Preparat wzbogacono ekstraktem z róży o działaniu antyoksydacyjnym oraz zawierającym kompleks flawonoidy-fenolokwasy, który nasila działanie fitosteroli. Prebiotyczny dodatek ekstraktu Pruni cum inulini ma zwiększyć absorpcję produktu.

Suplement zawiera sterole pochodzenia naturalnego. Jest prekursorem w biosyntezie 17-ketosteroidu przez co może pobudzić syntezę białka i rozwój mięśni. Środek stosowny przez osoby zdrowe jest prekursorem dla syntezy testosteronu i estrogenów nie powodując dysproporcji pomiędzy tymi hormonami, blokuje receptory dla niekorzystnie działających androgenów.

Autorem produktu jest dr Henryk Różański.

Opis produktu - Biosterol - 36caps

 • Przyspiesza regenerację
 • Pobudza przyrost tkanki łącznej i mięśniowej
 • Wysoka zawartość saponin steroidowych
 • Prekursory substancji męskiej

Biosterol ® jest preparatem o wysokiej zawartości saponin steroidowych, przeznaczonym do wspomagania diety sportowców. Dobór związków, w tym pochodnych spirostanu, ukierunkowany został na działanie zwiększające produkcję męskieho składnika oraz stymulację aktywności psychicznej, która umożliwia realizowanie wyczerpujących planów treningowych.

Saponiny są to związki pochodzenia roślinnego zbudowane z dwóch części: aglikonu - sapogeniny (sapogenol) i glikonu – sacharydu. Saponiny zmieniają strukturę błon komórkowych i tym samym nabłonków, czyniąc je bardziej przepuszczalnymi dla składników organicznych w tym spożywanych białek. Saponiny mają zdolność przyłączania się do cholesterolu, tworząc stosunkowo stabilne związki, aktywne farmakologicznie. Saponiny steroidowe to pochodne spirostanu lub furostanu. Powstają na układzie steranu z ugrupowaniem cyklicznym bocznym. Ugrupowanie boczne składa się z pierścienia 5-członowego i pierścienia 6-członowego. Oba pierścienie są połączone węglem spiro C-22. Saponiny steroidowe pochodne furostanu nie mają zamkniętego pierścienia F, lecz łańcuch alifatyczny. W zakresie właściwości syntezy wykorzystuje się sarsasapogeninę, diosgeninę, jamogeninę, smilageninę, tigogeninę, hekogeninę. Enzymy te przekształcają saponiny w związki pregnanowe (C-21) i androstanowe (C-19), będące substratami do syntezy męskiego składnika i androsteronu. Do celów syntezy najbardziej efektywne są saponiny o podwójnym wiązaniu między węglem C5 i C6. Degradacja metaboliczna łańcucha bocznego saponiny steroidowej (utlenienie, redukcja, dehydroksylacja, dehydratacja), doprowadza do powstania związku C-19. Dostarczanie tego typu prekursorów androgenów przy równocześnie znormalizowanej mikroflorze jelitowej może zwiększyć ilość produkowanej substancji męskiej nawet o 4 mg w ciągu doby. Dzięki tej nadwyżce pojawia się we krwi tzw. wolna substancja męska, nie związana z białkami. Właśnie ten wolny składnik zapewnia efekt metaboliczny. Dodatek fitosteroli oraz stymulatorów wydzielania insuliny (prekursory i aktywatory hydroksy-izoleucyny, czysta 4-hydroksy-izoleucyna) zawartych w ekstraktach z czarnuszki i kozieradki zapewnia dodatkowe pobudzenie przyrostów tkanki łącznej i tkanki mięśniowej. Zwiększone wydzielanie insuliny powoduje: pobudzenie syntezy glikogenu i białek, ułatwienie transportu poprzez błony komórkowe do wnętrza komórek – glukozy, aminokwasów, potasu i kwasów tłuszczowych, hamowanie nadmiernej glikogenolizy, zubażającej mięśnie w materiał energetyczny.

Do najbardziej popularnych roślin dostarczających saponin steroidowych należał buzdyganek ziemny. Od początku lat 70-tych rośliny tej używano do produkcji preparatów stymulujących metabolizm, a także drugo- i trzeciorzędowe cechy płciowe w tym popęd seksualny.

Rozwój fitochemii pozwolił coraz bliżej poznawać funkcje poszczególnych frakcji sterolowych, obecnie przy użyciu precyzyjnych metod ekstraktacji tworzone są suplementy zawierające te frakcje, które najbardziej odpowiadają potrzebom danej grupy docelowej. Współczesna suplementacja ewoluuje od ekstraktów opartych na jednej roślinie, której działanie znane jest z tradycji zielarstwa, do precyzyjnie dobranych związków i mieszanin ukierunkowanych na konkretne oddziaływanie fizjologiczne.

Biosterol ® należy do nowoczesnej grupy produktów. Prace nad składem i możliwościami preparatu podjęto w 2004 roku. Biosterol ® zawiera ekstrakty z 6 roślin, otrzymane w niezależnych procesach technologicznych. Potencjał anaboliczny środka jest większy niż w tradycyjnym ekstrakcie z buzdyganka ziemnego.

Składniki produktu - Gainer 737 - 3000g


Porcja: 100 g
Porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 3000 g

Wartość odżywcza %RDA*
Białko 30g  
Węglowodany 59g  
Tłuszcze 0,8g  
Wartość energetyczna 1543kJ/363kcal  
Hydrolizat aminokwasów 2000g  
L-Leucyna 100mg  
L-Lizyna 300mg  
Witamina B1 0,7mg 64%
Witamina B2 0,9mg 64%
Witamina B6 0,8mg 57%
Witamina B12 1,6µg 64%
Witamina PP 8,8mg 55%
Kwas Foliowy 220µg 110%
Witamina E 6,6mg 55%
Witamina C 48mg 60%
Biotyna 30µg 60%
Kwas pantotenowy 6mg 100%
Profil Aminokwasowy w 100g  
Izoleucyna 3875mg  
Leucyna 7140mg  
Walina 4084mg  
Lizyna 2636mg  
Metionina 2203mg  
Fenyloalanina 4759mg  
Treonina 3031mg  
Arginina 3868mg  
Alanina 3144mg  
Kwas asparginowy 4170mg  
Cystyna + cysteina 2588mg  
Kwas glutaminowy 30344mg  
Glicyna 4032mg  
Histydyna 1965mg  
Prolina 12022mg  
Seryna 4984mg  
Tyrozyna 2774mg  
Tryptofan 973mg  
Hydroksyprolina 726mg  
Hydroksyleucyna 84mg  

Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

*** Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Składniki produktu - Testosterol 250 - 30caps

Porcja: 1 kapsułka

Ilość Porcji: 30

Opakowanie: 30 kapsułek

Składniki aktywnew 1 porcji
Fitosterol 250 mg
Ekstrakt Rosae 32 mg
Ekstrakt Pruni cum inulini 31 mg

Składniki produktu - Biosterol - 36caps

Porcja: 1caps.

Ilość Porcji: 36

Opakowanie: 36caps.

 

Składniki aktywnew 1 caps
Saponin 250mg
fitosterol 94mg
alkoidy steroidowe 0,3mg

 

Sposób użycia produktu - Gainer 737 - 3000g

Porcję suplementu mieszać z wodą (220 ml) lub mlekiem. Przygotowywać bezpośrednio przed spożyciem. Koktajl najlepiej spożywać jako dodatkowy posiłek pomiędzy posiłkami głównymi i/lub w mniejszej porcji, jako uzupełnienie, przed mniejszym posiłkiem. Optymalną skuteczność osiąga się przez stosowanie produktu 1 do 3 razy dziennie.

Sposób użycia produktu - Testosterol 250 - 30caps

Najlepiej spożywać 1 kapsułkę dziennie - po pierwszym posiłku.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Sposób użycia produktu - Biosterol - 36caps

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

MEGABOL Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps - Składniki

MEGABOL Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps - Dawkowanie

Parametry techniczne:
Wariant:
Raspberry
#AVG:
5
#Name:

Mass XXL - 3000g

Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps

MEGABOL Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps - Opinie

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 4.75
Ocena:
Autor: Jakub, Przemyśl
Super produkt
Ocena:
Autor: Gracjan, Medyka
Super polecam wszystkim
Ocena:
Autor: Michał, Dobczyce
Bardzo tani gainer, a przy tym smak i rozpuszczalność na przyzwoitym poziomie. Bardzo ciekawy zestaw
Ocena:
Autor: Leszek, Siemianowice Śląskie
Rewelacyjny zestaw w idealnej cenie
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Polecane
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36capsOdżywki na masę ( Gainery )
4.75/5
80,30 zł
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36capsOdżywki na masę ( Gainery )
4.75/5
80,30 zł
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36capsOdżywki na masę ( Gainery )
4.75/5
80,30 zł
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36caps
Gainer 737 - 3000g + Testosterol 250 - 30caps + Biosterol - 36capsOdżywki na masę ( Gainery )
4.75/5
80,30 zł
Gainer 737 - 3000g
Gainer 737 - 3000gOdżywki na masę ( Gainery )
4.80/5
57,08 zł1712.40 PKT
Gainer 737 - 3000g + Shaker
Gainer 737 - 3000g + ShakerOdżywki na masę ( Gainery )
4.88/5
58,48 zł
Gainer 737 - 3000g
Gainer 737 - 3000gOdżywki na masę ( Gainery )
4.80/5
57,08 zł1712.40 PKT
Gainer 737 - 3000g
Gainer 737 - 3000gOdżywki na masę ( Gainery )
4.80/5
57,08 zł1712.40 PKT
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.Korzystając nadal z niniejszej strony, w tym klikając lub zamykając ten banner, zgadzają się Państwo na wykorzystanie technologii reklamowych i analitycznych (w tym plików „cookie”) na niniejszej stronie i innych stronach współpracujących z naszymi partnerami. Pamiętaj: Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgadzam się
pixel