TREC Boogieman - 300g + CM3 - 30caps

TRECOdżywki okołotreningowe
 • Boogieman - 300g + CM3 - 30caps
 • Boogieman - 300g
 • CM3 1250 - 30caps (box)
82,12 zł
/ szt.Kup 2.00 szt. i oszczędź 5.00%
Rabat 5.00% od 2.00 szt.
Rabat 5.00% od 4.00 szt.
Rabat 5.00% od 6.00 szt.
Rabat 5.00% od 8.00 szt.
Rabat 5.00% od 10.00 szt.
Rabat 5.00% od 12.00 szt.
Rabat 5.00% od 14.00 szt.
Rabat 5.00% od 16.00 szt.
Rabat 5.00% od 18.00 szt.
Rabat 5.00% od 20.00 szt.
Oszczędzasz 5.00%, czyli 4.32, kupując w zestawie.
86.44
Dodaj do obserwowanych

TREC Boogieman - 300g + CM3 - 30caps - Opis

 • skuteczna formuła przedtreningowa - Boogieman
 • nie zawiera agresywnych substancji psychostymulujących
 • efektywne, ale w pełni legalne składniki aktywne
 • potężne pobudzenie i pełna koncentracja
 • efekt pompy mięśniowa
 • wydajność energetyczna
 • zwiększona wytrzymałość
 • działanie odkwaszające
 • 5000 mg Beta-Alaniny w porcji
 • zawiera prekursory tlenku azotu - AAKG i Jabłczan Cytruliny
 • dodatek energetycznego Żeń Szenia i L-Teaniny
 • zawiera ekstrakt z Różeńca Górskiego i Kwas ALA
 • 300 mg Kofeiny Bezwodnej w porcji
 • 15 porcji w opakowaniu
 • najwyższej jakości składniki od firmy TREC NUTRITION
 • dodatkowo w tym zestawie otrzymujesz kultowy jabłczan CM3 - 30caps

TREC NUTRITION - Boogieman - 300g

Boogieman - mocna przedtreningówka bez niedozwolonych stymulantów

Boogieman to pełna i skuteczna formuła przedtreningowa zarówno dla zawodowców, jak i osób trenujących rekreacyjnie. Innowacyjny skład nie zawiera agresywnych substancji psychostymulujących. Zawiera komplet składników wolnych od dopingu, nie zawiera takich substancji, jak Geranium lub Efedryna, ani ich pochodnych. To odpowiedź TREC NUTRITION na efekt zjazdu, uczucie rozbicia, drżenie rąk czy problemy żołądkowe związane ze składnikami uznawanymi powszechnie w sporcie za niebezpieczne i doping! W najnowszej przedtreningówce znalazły się tradycyjne i popularne składniki, jak Beta-Alanina, prekursory tlenku azotu, Kofeina, Tyrozyna, Tauryna, ale w nowych unikalnych proporcjach. Dodatkowo wzbogacone energetycznym wyciągiem z Żeń Szenia, ekstraktem z Różeńca Górskiego, L-Teaniną oraz Kwasem ALA. Kompleks Boogieman gwarantuje pełne pobudzenie i skupienie na ciężkim treningu oraz oczywiście cały szereg właściwości mających na celu podniesienie jakości jednostki treningowej!

TREC - Boogieman - Składniki

Wysokiej jakości preparat przedtreningowy gwarantujący energię, podniesienie wydajności mięśnia oraz uczucie pompy zawiera potężną dawkę odkwaszającej Beta-Alaniny - aż 5000 mg w porcji która niweluje zakwaszenie, będące jedną z przyczyn zmęczenia i braku dynamiki mięśniowej. Aminokwas ten w sposób fizjologiczny wpływa na podniesienie stężenia Karnozyny. Związek ten umożliwia dobrze zbuforować mięsień z toksycznych produktów przemiany materii towarzyszących ciężkiemu treningowi. Im większe stężenie Karnozyny, tym mięsień jest w stanie wykonać więcej pracy o wysokiej intensywności.

W Boogieman nie mogło zabraknąć prekursorów tlenku azotu takich jak Jabłczan Cytruliny oraz AAKG. Każdy ćwiczący na siłowni zna i lubi ten efekt nabicia mięśnia, wynikający ze zwiększonej syntezy tlenku azotu. Lepsza sekrecja NO to rozszerzone naczynia krwionośne, lepszy dopływ krwi do pracującego mięśnia, idealne dotlenienie i odżywienie.

Nowinką w składzie jest obecność kwasu alfa-liponowego (ALA), będącego wartościowym antyoksydantem, a zarazem insulinomimetykiem. Zaletą jest także zawartość ekstraktów roślinnych z energetycznego korzenia Żeń Szenia Koreańskiego oraz ułatwiającego koncentrację Różeńca Górskiego.

300 mg Bezwodnej Kofeiny, Tyrozyna i L-Teanina

Strzał energetyczny i oddalenie uczucia zmęczenie zapewni wysoka dawka Bezwodnej Kofeiny (aż 300 mg w porcji) oraz aminokwas Tyrozyna. Ten aminokwas endogenny gra pierwsze skrzypce w syntezie neurotransmiterów - dopaminy, adrenaliny oraz noradrenaliny. Podkręcenie działania w/w substancji zapewni Teanina, która występuje w dużych ilościach w Zielonej Herbacie. Teanina działa adaptogennie i może polepszać zdolności poznawcze

Boogieman to także źródło mikroelementów odgrywających istotną rolę w procesie regeneracji potreningowej. Magnez oraz Witaminy z grupy B powinny być podstawa suplementacji ludzi aktywnych.

TREC NUTRITION - CM3 - 30caps

CM3 1250 - 30 KAPSUŁEK KREATYNY

Kreatyna stanowi podstawę w kwestii energetyki wysiłkowej. Bez niej nie poczujesz takiej siły w mięśniach, jakiej byś oczekiwał. Wszystko dlatego, ze kreatyna uczestniczy w procesie odnawiania energii ATP podczas treningu. ATP to zasoby energetyczne, dzięki którym Twój organizm może znieść dłuższy i cięższy trening. Wystarczy już kilka sekund na pozbycie się tych zasobów energetycznych przez intensywnie ćwiczący organizm. Dzięki kreatynie, ATP na nowo powraca, generując siłę w Twoich mięśniach. Im lepiej przyswajalna kreatyna, tym większa szansa na pozostanie w grze. 

Twój organizm sam posiada pewne zasoby ustrojowe w postaci kreatyny. Jednak przy wzmożonym wysiłku zazwyczaj okazują się one niewystarczające. Dlatego niezbędna jest suplementacja kreatyny. Należy jednak skupić się także na jej formie - aby była dobrze przyswajalna i "zaakceptowana" przez Twój organizm. Doskonałą formą tego składnika jest jabłczan kreatyny, dostępny pod postacią CM3 firmy TREC. Ten suplement szybko przedostanie się przez Twój układ pokarmowy i dotrze bezpośrednio do mięśni, które potrzebują dodatkowej energii. Jak to się dzieje? Występujące tu związanie kreatyny z kwasem jabłkowym, pozwala przedostać się niezbędnym składnikom przez trudne środowisko (m.in. w żołądku), gdzie panuje kwaśny odczyn.  

W CZYM JABŁCZAN KREATYNY MOŻE BYĆ LEPSZY OD MONOHYDRATU?

Poza tym, że kreatyna CM3 Trec szybko dotrze do Twoich mięśni, nie ulegając dezaktywacji na wcześniejszych etapach transportu, zostanie również "zaakceptowana" przez Twój organizm. Monohydrat, poza swoją skutecznością, często charakteryzuje się gorszą przyswajalnością, niż jabłczan kreatyny. Wszystko dlatego, że monohydrat zatrzymuje wodę w organizmie, powodując efekt puchnięcia oraz często zalega w żołądku. Są sportowcy, którym to nie przeszkadza. Jeśli jednak chcesz mieć gwarancję, że kreatyna, którą przyjmujesz dotrze szybko i skutecznie do Twoich mięśni, postaw na CM3.

CM3 - WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałeś kreatyny w formie jabłczanu, zobaczysz, jak ten suplement pozytywnie Cię zaskoczy. Szybko odczujesz dodatkową siłę w swoich mięśniach. Co więcej, po treningu może zdziwić Cię lepsza regeneracja Twoich mięśni. Przyzwyczaiłeś się do mocnego bólu po intensywnej aktywności fizycznej? Z suplementacją CM3 naprawdę sporo się zmieni. Kwas jabłkowy zawarty w CM3 Trec to ważny substrat w tlenowych przemianach energetycznych, które stanowią element energetyki wysiłkowej o dowolnej intensywności.

JABŁCZAN KREATYNY - DLA KOGO?

Kreatyna CM3 może być przyjmowana przez każdego, komu zależy na wzroście czystej siły i masy mięśniowej, którym nie towarzyszy zbędna opuchlizna ciała. Pamiętaj - tylko dzięki większej sile, Twoje mięśnie mogą się naturalnie powiększać objętościowo. Buduj imponującą sylwetkę na fundamencie faktycznej mocy.

WARUNKI ANABOLIZMU MIĘŚNI

 • intensywne bodźce podczas treningu
 • zadbanie o energetykę wysiłkową
 • skuteczna regeneracja potreningowa

Jabłczan kreatyny będzie polecany szczególnie w dyscyplinach ograniczonych kategoriami wagowymi jak sporty walki, wysiłkach wymagających ogromnej dynamiki np. gry zespołowe.

ZALETY CM3 FIRMY TREC

 • wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny 
 • wzrost czystej siły i masy mięśniowej
 • wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
 • wyższy poziom energii na treningu
 • suplementacji nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

TREC NUTRITION - Boogieman - 300g

Porcja: 20g
Porcji w opakowaniu: 15 
Opakowanie: 300g

Składnikibeta-alanina; jabłczan cytruliny; alfaketoglutaran L-argininy; tauryna; L-tyrozyna; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; aromaty; maltodekstryny; kofeina bezwodna; kwas alfa-liponowy (ALA); L-teanina; ekstrakt żeń-szenia koreańskiego [korzeń] (Panax ginseng) [10% ginsenozydów]; magnez (sole magnezowe kwasu cytrynowego, węglan magnezu, tlenek magnezu); substancje zagęszczające – guma celulozowa, guma ksantanowa; ekstrakt różeńca górskiego [korzeń] (Rhodiola rosea) [3% rozawin]; substancje słodzące – sukraloza, cyklaminian sodu, sacharynian sodu; niacyna (amid kwasu nikotynowego);  tiamina  (chlorowodorek tiaminy); wit. B6 (chlorowodorek pirydoksyny); wit. B12 (5’ deoksyadenozylokobalamina).

Składniki Aktywne20g**RWS%10 g**RWS%
Beta - Alanina 5000 mg   2500 mg  
Jabłczan Cytruliny 5000 mg   2500 mg  
w tym L-Cytrulina 2800 mg   1400 mg  
Alfaketoglutaran L-Argininy 3000 mg   1500 mg  
w tym L-Arginina 1950 mg   975 mg  
Tauryna 2000 mg   1000 mg  
L-Tyrozyna 1500 mg   750 mg  
Kofeina bezwodna 300 mg   150 mg  
Kwas Alfa-Liponowy (ALA) 200 mg   100 mg   
L-Teanina 200 mg   100 mg  
Ekstrakt Żeń-Szenia Koreańskiego
[korzeń] 
(Panax ginseng)
[10% Ginsenozydów]
150 mg   75 mg  
  w tym Ginsenozydy 15 mg   7,5 mg  
Magnez 125 mg 33% 62,50 mg  17% 
Ekstrakt Różeńca Górskiego
[korzeń] (
Rhodiola rosea)
[3% Rozawin]
100 mg   50 mg   
w tym Rozawiny 3 mg   1,5 mg   
Niacyna 50 mg  313% 25 mg  156% 
Tiamina 40 mg  3636%  20 mg  1818%
Witamina B6 10 mg 714% 5 mg  357% 
Witamina B12 (Dibenkozyd) 100,00 µg 4000% 50,00 µg 2000%

** - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
* - Składniki, gramatura oraz wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić w zależności od wariantu smakowego i/lub partii produktu.

TREC NUTRITION - CM3 - 30caps

Porcja: 2 cap
Porcji w opakowaniu: 15
Opakowanie: 30 caps

Składniki: Jabłczan trikreatyny (86,2%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Składniki aktywne2 caps
Jabłczan Trikreatyny 2500,00 mg
w tym kreatyna 1875,00 mg

*** - Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.
** - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
* - Składniki, gramatura oraz wartości odżywcze mogą się nieznacznie różnić w zależności od wariantu smakowego produktu.

TREC NUTRITION - Boogieman - 300g

Jednorazową porcję produktu ‒ 20 g (3 miarki) rozpuścić w 300 ml wody używając do tego szejkera. Preparat stosować na 30 min. przed planowanym treningiem. Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Uwaga! Nie stosować przed snem!

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Jednorazowe spożycie Beta-alaniny w ilości powyżej 800mg może powodować mrowienie i drętwienie. 

TREC NUTRITION - CM3 - 30caps

Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Najlepiej spożyć przed końcem: data i nr partii produkcyjnej znajduje się na boku/spodzie opakowania.

Masa netto: 300g / 30caps

Parametry techniczne:
Wariant:
Candy
#Name:

Mass XXL - 3000g

Boogieman - 300g + CM3 - 30caps

TREC Boogieman - 300g + CM3 - 30caps - Opinie

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 4 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor: Jerzy, Kostrzyn Nad Odrą
Super
Ocena:
Autor: Gracjan, Medyka
Polecam
Ocena:
Autor: Gracjan, Medyka
Polecam
Ocena:
Autor: Michał, Dobczyce
Boogieman bardzo dobry produkt przed treningiem - większa motywacja do treningu oraz pomaga uzyskać pompę mięśniową. CM3 pomoże nam w zwiększeniu siły.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez Muscle Power © 2018. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.Korzystając nadal z niniejszej strony, w tym klikając lub zamykając ten banner, zgadzają się Państwo na wykorzystanie technologii reklamowych i analitycznych (w tym plików „cookie”) na niniejszej stronie i innych stronach współpracujących z naszymi partnerami. Pamiętaj: Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgadzam się
pixel