Praca - Grafik komputerowy

Osoba zatrudniona na stanowisku Grafika będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych newsletterów, bannerów reklamowych, reklam drukowanych w czasopismach branżowych, projektów reklam wielkoformatowych oraz obróbkę zdjęć.

Głównymi zadaniami będą:

  • Tworzenie reklamowych kreacji graficznych na potrzeby Internetu,
  • Tworzenie reklamowych kreacji graficznych do druku,
  • Obrabianie zdjęć produktów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE
  • Znajomość HTML/CSS/PHP
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Zapał do pracy w zespole,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacji pracy,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Javascript, jQuery,

Oferujemy:

  • możliwość pracy wraz z kreatywnym ciągle rozwijającym się zespołem specjalistów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres daniel@musclepower.pl

Odpowiemy tylko do wybranych osób.

  • facebook
  • googleplus1
  • twitter
X
pixel